Instalacja

W celu zainstalowanie Aggregatora UberEats wystarczy przejść do zakładki "Aggegatory", a następnie kliknąć przycisk "Instaluj". Kolejnym krokiem jest wybór miejsca, ustawienie sklepu oraz metod płatności.

O tym dlaczego tak ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca oraz metod płatności pisaliśmy już w artykule Instalacja Aggregatorów.

Aggregatory ➔ Instaluj ➔ Wybór miejsca ➔ Ustawienie sklepu oraz metod płatności ➔ Zapisz

Wysyłanie menu w języku domyślnym oraz zagranicznym

UberEats wspiera funkcję wysyłania menu za pomocą jednego przycisku. Kartę można przesłać w ten sposób zarówno w języku domyślnym jak i zagranicznym. O tym, w jaki sposób to zrobić został napisany już osobny artykuł zatem zachęcamy do zapoznania się z Wysyłanie menu produktów.

Blokowanie produktów i sklepu internetowego

UberEats wspiera również możliwość tymczasowego blokowania produktów oraz sklepu internetowego. W jaki sposób to zrobić opisaliśmy w artykule Blokowanie produktów i sklepu internetowego.

Przyjmowanie zamówień

Przyjęte zamówienia z UberEats'a trafiają bezpośrednio na panel GoOrder i można je znaleźć w zakładce "Tablica". Oprócz samego przyjmowania zamówień Aggregator ten oferuję również możliwość ręcznego odrzucania oraz anulowania zamówień. Więcej na ten temat przeczytasz w Przyjmowanie zamówień.

Dowiedz się więcej na temat integracji z pozostałymi Aggregatorami:


Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?