Czym jest GoPOS?
System sprzedaży, powiązane aplikacje i produkty GoPOS
Grzegorz Kożuchowski avatar
Napisane przez Grzegorz Kożuchowski
Zaktualizowano ponad tydzień temu

GoPOS

GoPOS to nowoczesny, szybki i intuicyjny system sprzedażowy, przeznaczony dla każdego typu działalności. Jego celem jest zautomatyzowanie wielu procesów zachodzących w lokalach: od sprzedaży i obsługi klientów, przez komunikację, po kompleksowe zarządzanie biznesem. Oprogramowanie działa na Android oraz Windows i doskonale sprawdzi się zarówno dla małych, jak i dużych punktów. Jednym z atutów systemu jest możliwość rozszerzenia go o inne aplikacje. Dzięki temu każdy ma szansę dostosować oprogramowanie do własnych potrzeb i korzystać z najbardziej przydatnych funkcjonalności.

Aplikacja sprzedażowa - aplikacja na Android lub Windows* dostępna na tablecie lub terminalu POS, umożliwiająca prowadzenie sprzedaży. Z aplikacji można korzystać także na smartfonie.

*aplikacja na Windows dostępna wkrótce

Aplikacja webowa - aplikacja dostępna poprzez stronę www, umożliwiająca dostęp do wielu ustawień, konfiguracji, raportów i analiz. Za jej pośrednictwem konfigurujemy m.in nasze menu.

Raport zmianowy - służy do rozliczenia całej zmiany naszego lokalu, otwieramy go na początku i zamykamy na koniec pracy.

Raport kasowy - stosowany w przypadku rozliczenia każdej z kas osobno i niezależnie. Szczególnie rekomendowany w przypadku sklepów i sprzedaży detalicznej.

Wpłaty/wypłaty z kasy - funkcjonalność umożliwiająca nam kontrolę wszelkich wpłat lub wypłat z kasy dokonywanych przez naszych pracowników.

Otwieranie rachunków - rozpoczęcie sprzedaży i nabijania produktów.

Użytkownicy - osoby, mające dostęp do do aplikacji webowej (www).

Pracownicy - osoby, które mają dostęp do aplikacji sprzedażowej na tablecie lub terminalu POS. W ich przypadku możemy także kontrolować czas pracy, dokonywane transakcje czy przepływ gotówki.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?